NewsletterFacebookLinked inFacebookYou Tube PinterestSlovak
NewsletterFacebookLinked inFacebookYou TubePinterestSlovak

Aktuálně

Carl Stahl Kontakt

Zde najdete nejnovější zprávy o naší společnosti. Zajímají-li Vás novinky pouze z oblasti nerezové architektury, zvedací techniky nebo jištění osob, jednoduše klikněte na níže uvedené odkazy.
Nerezová architektura Zvedací technika Jištění osob


AMERIKA 2017 - ZÁCHRANÁŘI SE NA AMERICE ZDOKONALOVALI PŘI PRÁCI V EXTRÉMNÍCH VÝŠKÁCH


V překrásném prostředí vápencových lomů Velká Amerika a Mexiko, ležících na území Českého krasu, poblíž hradu Karlštejn, proběhl 25. - 27. září další ročník Instruktážně metodického zaměstnání (IMZ) krizové připravenosti lezeckých skupin IZS ČR a dalších speciálních sil ČR, s mezinárodní účastí. Akci pořádala Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje ve spolupráci se Speleologickou záchrannou službou, Lomy Mořina, s.r.o., a dalšími partnery. Na organizaci akce, technické přípravě a vybavení lanových cest se podílela i společnost Carl Stahl.

Více zde

Lezli jsme u Srbska a přinášíme Vám odtud video reportáž29.5.-2.6.2017 jsme se pod vedením zkušeného lektora Milana Linharta účastnili pravidelného školení výškových prací. Mimo certifikátů o odborné způsobilosti jsme si odvezli mnoho nových znalostí a plno zážitků! Podívejte se na fotografie a video, které jsme pro Vás připravili.

Více zde

Carl Stahl otevírá nový showroom pro jištění osob při práci ve výškách.


Ochrana osob proti pádu je dlouhodobým tématem společnosti Carl Stahl. Společně s dalšími odborníky se průběžně snažíme upozorňovat na nedostatečné či zcela chybějící zabezpečení proti pádu při práci ve výškách a nad volnou hloubkou. V rámci naší činnosti a šíření povědomí o rizicích s tím spojených otevíráme na naší moravské pobočce ve Slavkově u Brna nový showroom jištění osob. V nově vzniklém prostoru si můžete prohlédnout a na vlastní kůži vyzkoušet nejnovější jistící prostředky na trhu a získat důležité informace o jejich užívání i platných normách a předpisech.

Více zde

NOPO ENGINEERING posiluje spolupráci s firmou Carl Stahl.Škoda Auto Mladá Boleslav objednala výrobu automatického skladu vozíků a rekonstrukci tří jeřábů. Oba náročné projekty pro mladoboleslavskou automobilku realizuje společnost Nopo Engineering v úzké součinnosti s pražskou pobočkou německé Carl Stahl GmbH. Informuje o tom Technický týdeník.

Více zde

NEREZOVÉ SÍTĚ X-TEND® SPOLEČNOSTI CARL STAHL NA PRESTIŽNÍ MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽI MIES VAN DER ROHE AWARD 2017.V letošním roce je do soutěže o Cenu Evropské unie za současnou architekturu - Mies van der Rohe Award Komorami architektů České a Slovenské republiky nominováno celkem 10 nejlepších českých staveb posledních dvou let.

Společnost Carl Stahl & spol, s.r.o. se podílela na realizaci 2 z nich. Více se dočtete v našem článku.


Více zde

Ozelenění staveb - estetické a funkční řešení, které má čím překvapit.Z obydlených oblastí i okolní krajiny se po desetiletí postupně vytrácí zeleň. Tento jev s sebou přináší vážné klimatické změny. O tom, jak je můžeme mírnit a současně esteticky zhodnotit naše okolí, se dočtete v článku o ozeleňování budov, který je doplněn mnoha fotografiemi našich realizací.

Carl Stahl systémy na ozelenění budov – nerezové sítě X-TEND®, lanové sestavy I-SYS® a variabilní lanový systém GREENCABLE®.


Více zde

PF 2017 od Carl StahlVážení obchodní přátelé,
dovolte, abychom Vám poděkovali za spolupráci v uplynulém roce a do nového roku 2017
Vám popřáli mnoho pracovních i osobních úspěchů. Váš Carl Stahl

uvnitř PF najdete i video, které jsme pro Vás připraviliOhlédnutí za rokem 2016Byl to krásný rok, přinesl mnohé. Pracovní výzvy, daleké cesty, zážitky, nové kolegy.
V přiloženém videu můžete ty hlavní momenty prožít s námi.

Více zdePřednášeli jsme na Stavební fakultě ČVUT15.prosince 2016 jsme opět navštívili stavební fakultu ČVUT v Praze s technickou interaktivní přednáškou a předáním zkušeností týmu Carl Stahl dorůstající generaci architektů. Věříme, že načerpané informace studenti zúročí v jejich budoucí úspěšné kariéře.

Více zdeCarl Stahl v živém vysílání na ČT2Podívejte se na záznam z živého vysílání pořadu Dobré ráno, kde naši kolegové pan Michal Bláha a Radek Filípek mluvili o rizicích, se kterými se můžeme setkat při jarním úklidu na zahradách a s ním spojené práci ve výšce. Zjistíte, že nejnebezpečnější je pád z 1,5 - 3 metru a jak se můžete efektivně proti pádu chránit.

Více zde

Odborníci firmy Carl Stahl přednášeli na téma jištění osob ve výškáchVe dnech 20. až 21. října 2015 jsme se zúčastnili již 23. celostátní odborné konference, kterou pořádala Asociace ZZ – ČR z.s. Konference se konala v Plzni za účasti revizních a odborných techniků zdvíhacích zařízení.

Více zdeCarl Stahl v živém vysílání na ČT2Podívejte se na záznam z živého vysílání z Dobrého rána na ČT2 21.10.2015, kde naši kolegové pan Dominik Kubik a Ing. Jan Hadač mluvili o problematice jištění nákladu na cestách.

Více zde


O Vaše postřehy opravdu stojímeRádi bychom znali váš názor. Ohodnoťte nás, prosím! Vše během 1 minuty zde. O vaše postřehy opravdu stojíme.

Více zde


Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře. Těšíme se na Vaši zprávu.
 

 
Můzete nám také zavolat nebo napsat emailovou zprávu na:

Tel: +420 281 920 100
Email: info@carlstahl.cz
 
 
Jméno: 


Telefon: 


Email:


Vaše zpráva: 
zertifikat

zertifikat