NewsletterFacebookLinked inFacebookYou Tube PinterestSlovak
NewsletterFacebookLinked inFacebookYou TubePinterestSlovak

Kariéra

  • Kariera
  • Zaměstnání
  • Kariera architektura
  • Práce v technickém oboru
  • Tym Centrala

Kariéra v Carlstahl – buďte součástí evropské špičky v lanové a zvedací technice

 
Staňte se důležitou součástí společnosti Carl Stahl, která je absolutní evropskou špičkou v oboru lanové, zdvihací a bezpečnostní techniky. Pokračujte s námi ve více než stotřicetileté tradici a podílejte se na výrobě mimořádně stabilních a nadstandardně bezpečných zařízení pro automobilový, potravinářský, strojírenský, vodohospodářský a jiný průmysl. Tvoříme přátelský kolektiv, a přestože disponujeme téměř 60 pobočkami na pěti kontinentech, stále doslova naplňujeme charakteristiku „rodinná firma“. Přesvědčte se, proč je pro společnost Carl Stahl typická velmi nízká fluktuace a většina zaměstnanců u nás působí dlouhá léta, či dokonce celý profesní život!
 
Děkujeme, že se zajímáte o možnost pracovat pro značku Carl Stahl v České republice. Pokud chcete v budoucnosti rozšířit tým společnosti Carl Stahl, rádi zařadíme vaši žádost do naší databáze a v budoucnu vás můžeme kontaktovat se zajímavou pracovní nabídkou.


V tuto chvíli máme otevřená následující příjímací řízení:


OBCHODNÍ MANAŽER PRO JIŠTĚNÍ OSOB – MY SVOU PRÁCI ŽEREME. A TY? Ze své práce jsme si udělali koníček a tuhle možnost teď nabízíme i tobě!

SERVISNÍ TECHNIK ZDVÍHACÍCH ZAŘÍZENÍ (Bratislava) – Hledáš výzvu? Pojď s námi táhnout za jedno lano!Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře. Těšíme se na Vaši zprávu.
 

 
Můzete nám také zavolat nebo napsat emailovou zprávu na:

Tel: +420 281 920 100
Email: info@carlstahl.cz
 
 
Jméno: 


Telefon: 


Email:


Vaše zpráva: