Práce - montér, Hradec Králové | Carl Stahl

Kariéra

Montér

Do našeho týmu v Hradci Králové hledáme montéra se zájmem o technická zařízení, jejich konstrukci, výrobu a uplatnění v provozech našich zákazníků v různých průmyslových odvětvích.

Jsme Carl Stahl & spol, s.r.o., dceřiná společnost německého koncernu zaměřeného na návrh a dodávku specializované zdvihací techniky. Působíme primárně na českém a slovenském trhu, ale dodáváme naše výrobky i do dalších zemích EU i mimo EU.

Pod vedením a za pomoci zkušených kolegů posílíte náš montážní tým. Budete pracovat v týmu zkušených odborníků. Pokud máte dobré základy, specifické požadavky na naši profesi Vás kolegové v týmu zaučí. Důležitý je zájem o náš obor, ať už v oblasti montáží strojních, tak montáží elektro.

V závislosti na Vašich zkušenostech a odbornosti společně vybereme činnost, ve které můžete naplno rozvinout Vaše schopnosti. V případě zájmu o další rozvoj nabízíme možnost získání specifických školení a certifikací. V naší společnosti najdete dlouhodobé uplatnění a zázemí, které poskytuje stabilní firma.

Náplň práce

  • Montáže a instalace různých typů zdvihací techniky, např. jeřáby, plošiny, přesuvny atd.

  • Provádění pravidelných kontrol a údržby instalovaných zařízení

  • Identifikace a oprava závad nebo problémů

  • Testování zařízení po instalaci, zajištění jejich správné funkce a bezpečnosti

Požadujeme

Nabízíme

Benefity

Po zapracování:

Je to práce přesně pro Vás?

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš životopis na e-mail: personalni@carlstahl.cz. Do předmětu e-mailu napište “Montér HK”. Více informací o firmě naleznete zde